Transcend 2GB DDR2 667MHz Laptop RAM
Part No:
JM667QSU-2G
Condition
New
Specifications
* Transcend DDR2 Laptop RAM
* 2GB Capacity
* 667MHz Speed
* 2GB Capacity
* 667MHz Speed
Delivery Charges
₹100
Free Delivery PAN India
Warranty
12
Months Warranty from WorthIT
Original Price
₹ 2550
100% Off
@ ₹ 0 ( 0 + 0 GST)
₹ 0.00
Product not available
Bulk Pricing
Product Description
| SKU | JM667QSU-2G |
Transcend 2 GB DDR2-667 MHZ RAM, Memory Module for Laptop.
Product Condition
| Condition | New |
New
Product Specification
General
Processor And Memory Features
Power Features
| Brand | Transcend |
| Model | JM667QSU-2G |
| Type | DDR2 |
| Capacity | 2GB |
| Hard Disk Speed | 667 MHz |
| Memory Standard | DDR2-667/PC2-5300 |
| Pin | 200-pin |
| CAS Latency | 5 |
| Power supplies | 1.8 V |